Farmaceut

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Satinského 1, Staré Mesto
Termín nástupu
ihned
2 543,1 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy záleží od vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva odborné pracovné činnosti pri príjme, kontrole, príprave, výdaji, uchovávaní, skladovaní liekov, ZP a ŠZM. Vedie evidenciu skladu v skladovom programe, spracováva objednávky, žiadanky a ďalšie administratívne doklady.

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské štúdium II stupňa FaFUK

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

prax v nemocničnej lekárni výhodou,zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 780302  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 543,1 EUR/mesiac