Farmaceut do Nemocničnej lekárne

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s.

Miesto práce
Satinského 1, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 266,25 - 2 127,3 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Farmaceut samostatne vykonáva odborné pracovné činnosti pri príjme, kontrole, uchovávaní, príprave, výdaji liekov, ZP, dietetík a doplnkového sortimentu : expedícia liekov na lekársky predpis, expedícia voľno- predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou poskytovanie odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne poskytovanie odborného poradenstva pacientom, poradenstva o dodržiavaní správneho liečebného režimu, resp. prevencii príprava individuálne predpísané lieky pre pacientov .Náplň práce ďalej predstavuje štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou zodpovedností farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti. Zabezpečuje a zodpovedá za dodržanie odborného uchovávania tovaru podľa podmienok stanovených výrobcom.Vedie evidenciu skladu v skladovom programe cez počítač, spracováva mesačné výkazy a faktúry pre zdravotné poisťovne.
Plní ďalšie úlohy administratívneho charakteru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v nemocničnej lekárni výhodou,zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Satinského 1
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 780302  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 266,25 EUR/mesiac