Logo Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Lekár - urológ na lôžkovom oddelení

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 956 EUR/mesiacHrubá mzda zamestnanca sa skladá zo základnej zložky mzdy podľa zákona 578/2024 Z.z. od 1956,-€ a variabilnej zložky mzdy . Ponúkame náborový príspevok. Výška a podmienky náborového príspevku budú dohodnuté na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie samostatných odborných špecializovaných činností spočívajúcich v diagnostike a liečebno preventívnej činnosti na urologickom oddelení .

Ponúkame rôzne benefity poskytované na základe Kolektívnej zmluvy napr. dovolenka nad rámec Zákonníka práce, príspevok na DDS, multisport karty a iné

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná ale nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 763012  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 956 EUR/mesiac