Lekár - ortopéd

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Satinského 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
3 260 EUR/mesiacHrubá mzda zamestnanca sa skladá zo základnej zložky mzdy od 3260,-€ podľa zákona 578/2004 Z.z. + variabilnej zložky mzdy. Ponúkame náborový príspevok. Výška a podmienky náborového príspevku budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie samostatných odborných špecializovaných činností spočívajúcich v diagnostike a liečebno - preventívnych činností na Traumatologicko - ortopedickom oddelení, ako i v samostatnom vykonávaní operačných výkonov a dohľadom v rámci pooperačnej starostlivosti na oddelení.

Ponúkame rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy napr. dovolenka nad rámec Zákonníka práce, príspevok zamestnávateľa na DDS, multisport karty a iné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v špecializačnom odbore ortopédia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 690108  Dátum zverejnenia: 9.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 260 EUR/mesiac