Logo Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Psychologický asistent - pracovisko Košice

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 115,33 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administrácia počítačových a písomných testových metód. Vyhodnocovanie testov. Administratívne a dokumentačné činnosti.

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy, Multisport karta, príspevok zamestnávateľa na DDS poistenie a iné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná ale nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Haruštiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4815118  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 115,33 EUR/mesiac