Logo Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Upratovačka, robotníčka v práčovni- pracovisko Košice

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
840 EUR/mesiacOstatné mzdové náležitosti budú dohodnuté na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon upratovacej a dezinfekčnej činnosti. Bližšie informácie o náplni práce budú poskytnuté na osobnom pohovore

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy. Dovolenka nad rámec Zákonníka práce, príspevok zamestnávateľa na DDS poistenie, Multisport karta a iné.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4554719  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac