Elektrikár

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Satinského, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
1 450 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závisí od odbornej kvalifikácie a rokov praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denná údržba elektrických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti. Operatívne riešenie vzniknutých problémov. Diagnostika a oprava elektrických strojov a zariadení. Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov. Kontrola ručného elektrického náradia. Bežné údržbárske práce v rámci referátu údržby

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy. Možnosť využitia MultiSport karty. Príspevok zamestnávateľa na DDS. Perspektívne a stabilné zamestnanie.
Príjemné pracovné prostredie. Prácu v odbornom tíme na špeciálnom pracovisku svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť. Stravovanie v priestoroch spoločnosti. Príspevok za odpracované roky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Platné osvedčenie elektrikára podľa vyhlášky 508/2009 Z.z. §22 a §21

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť o schopnosť organizovať si prácu.
Zodpovedný a seriózny prístup k práci, manuálna zručnosť a technické myslenie.

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4475681  Dátum zverejnenia: 10.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac