Praktický lekár pre dospelých - pracovisko Košice

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.11.2022
2 800 EUR/mesiacHrubá mzda zamestnanca sa skladá zo základnej zložky mzdy 2800,- € a variabilnej zložky - výkonnostná časť mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca lekára na ambulancii praktického lekára pre dospelých.

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy napr. 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce, jubilejné odmeny . Možnosť využitia MultiSport karty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

+ atestácia v odbore

Počet rokov praxe

2

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4418700  Dátum zverejnenia: 6.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac