Sanitár na Internej klinike

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Satinského, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
815,76 EUR/mesiacHrubá mzda zamestnanca sa skladá zo základnej mzdy zamestnanca 815,76 + variabilnej zložky mzdy zamestnanca + odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocná práca zdravotníckeho charakteru na lôžkovom oddelení pri priamom styku s pacientom.

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy. Stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti. Možnosť využitia MultiSport karty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOV odbor sanitár - vítaná

Zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť. Samostatnosť a schopnosť organizovať si prácu.

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4417991  Dátum zverejnenia: 6.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 815,76 EUR/mesiac