Logo Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Sestra Interná klinika – kardiologická JIS, náborový príspevok 2 500,-€

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Satinského 1, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
1 437,66 - 1 890,8 EUR/mesiacHrubá mzda sa skladá zo základnej zložky mzdy zamestnanca v súlade so zákonom č. 578/2004 Z. z., t.j. podľa vzdelania a dĺžky praxe a variabilná zložka mzdy. Náborový príspevok vo výške 2 500,-€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Špecializovaná ošetrovateľská starostlivosť poskytovaná metódou ošetrovateľského procesu, samostatné ošetrovateľské výkony a ošetrovateľské výkony podľa ordinácie lekára na jednotke intenzívnej starostlivosti.​

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy, Multisport karty, príspevok zamestnávateľa na DDS a iné.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VOV, VŠ I. stupeň Špecializácia v intenzívnej ošetrovateľskej starostlivosti o dospelých

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4345090  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 437,66 EUR/mesiac