Poradíme Vám?

Sestra na oddelení funkčnej diagnostiky – kardiologická ambulancia

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s.

Miesto práce
Satinského, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 157,52 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy , ostatné mzdové náležitosti budú dohodnuté na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov na odbornej ambulancii samostatne a v spolupráci s lekárom formou ošetrovateľského procesu, špecializovaná ošetrovateľská starostlivosť poskytovaná metódou ošetrovateľského procesu, samostatné ošetrovateľské výkony podľa ordinácie lekára na odbornej ambulancii.

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VOV, VŠ I. stupeň

Počet rokov praxe

3

Vítaná špecializácia v odbore – ošetrovateľská starostlivosť o dospelých (v odboroch vnútorného lekárstva )

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Satinského 1
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Haruštiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4159211  Dátum zverejnenia: 10.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 157,52 EUR/mesiac