Všeobecný lekár pre dospelých - pracovisko Košice

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiacHrubá mzda zamestnanca sa skladá zo základnej zložky mzdy 3000,- € a variabilnej zložky mzdy v závislosti od dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecná ambulancia

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy napr. 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce, jubilejné odmeny .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

LF s atestáciou všeobecné lekárstvo

Hľadáme človeka s vysokou odbornosťou v odbore všeobecné lekárstvo, s príjemným prístupom k pacientom i personálu nemocnice. Zodpovednosť, pracovitosť, komunikatívnosť.

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4059486  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac