Logo Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Sanitár - oddelenie dlhodobo chorých - pracovisko Košice, náborový príspevok 1 500,-€

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
912,8 - 1 356,16 EUR/mesiacPonúkame náborový príspevok vo výške 1 500,-€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná hygienická starostlivosť o pacientov, pomocná a obslužná práca pri opatrovaní pacientov. Fyzicky náročná práca zdravotníckeho charakteru.

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy napr. dovolenka nad rámec Zákonníka práce, príspevok zamestnávateľa na DDS, Multisport karty a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOV v odbore sanitár

Prax na pozícii/v oblasti

prax je vitaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Haruštiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3987276  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 912,8 EUR/mesiac