Logo Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Lekár v odbore fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie - pracovisko Košice

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
3 260 EUR/mesiacZákladná mzda zamestnanca je v súlade so zákonom 578/2024 Z.z. na základe dĺžky praxe od 3260,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulantná aj konziliárna činnosť na lôžkových oddeleniach.

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy, dovolenka nad rámec Zákonníka práce, príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera DDS, Multisport karty a iné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

atestácia v odbore FBRL

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Haruštiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3517266  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 260 EUR/mesiac