Logo Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Technik IT zariadení

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • inštalácia, servis a správa výpočtovej techniky HW a SW a periférnych zariadení a kamerových systémov,
  • inštalácia a servis softwarových balíkov,
  • inštalácia štruktúrovanej kabeláže (práca s ľahkým náradím, práca vo výškach),
  • telefonická a online podpora pre užívateľov,
  • školiaca činnosť,
  • tvorba manuálov a príprava odporúčaných postupov,
  • riešenie problémov vyplývajúcich z denného chodu pracoviska,
  • administrácia IT infraštruktúry

  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • Kratší fond pracovného času (37,5 h/týždeň)
  • Pohyblivá zložka mzdy - v závislosti od rozsahu práce
  • Príspevok organizácie na DDS - III. pilier
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Príspevok na rekreáciu
  • Stravovanie v zamestnaneckej jedálni
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a podpora vzdelávania
  • Odmeny pri osobných a pracovných výročiach, príplatok za odpracovné roky
  • MULTISPORT karta a ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky pre pozíciu Technik IT zariadení:
  • Zodpovednosť a proaktívny prístup ku riešeniu úloh
  • Právne povedomie
  • Schopnosť samostatného rozhodovania
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Hard skills: skúsenosti s inštaláciou a údržbou IT zariadení, znalosť operačných systémov a sieťových technológií
  • Soft skills: tímová spolupráca, flexibilita, analytické myslenie, riešenie problémov

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice je druhou najväčšou slovenskou nemocnicou a poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pre pacientov z Košického kraja, ale v špecifických odboroch pre celý východoslovenský región. Jej pracoviská - centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulancie sa nachádzajú v areáloch na Rastislavovej č. 43 a na Triede SNP č. 1.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4810083  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac