Sestra

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 304 - 1 890 EUR/mesiacZákladná mzda - v zmysle Zákona 578/2004 §80ab + Pohyblivá zložka mzdy v závislosti od druhu vykonávanej práce a pracoviska + rôzne príplatky v zmysle KZ nad rámec Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov v súlade s platnými predpismi a smernicami.
  • Plánovanie a realizácia ošetrovateľských opatrení a postupov pri rôznych diagnózach a stavoch pacientov.
  • Vedenie ošetrovateľskej dokumentácie a záznamov o pacientoch.
  • Komunikácia s lekármi a inými zdravotníckymi pracovníkmi v rámci tímu pre zabezpečenie optimálnej starostlivosti o pacientov.
  • Podpora a motivácia pacientov pri zvládaní ochorení a poskytovanie informácií o prevencii a liečbe.
  • Vykonávanie rôznych zdravotných ošetrovateľských úkonov podľa potreby pacienta.

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Ranné stretnutie s tímom zdravotníckych pracovníkov na oddelení a preberanie aktuálneho stavu pacientov.
  • Vykonávanie ošetrovateľských úkonov podľa plánu starostlivosti o pacientov.

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • Pracovný čas v zmysle pracovných predpisov a typu pracovného režimu
  • Prípadné nočné a víkendové služby podľa potreby a v zmysle platných smerníc.

  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • pohyblivá zložka mzdy – podľa možností konkrétnej kliniky/oddelenia a druhu vykonávanej práce
  • Príspevok organizácie na DDS - III. pilier podľa Kolektívnej zmluvy
  • Príplatky za sobotu, nedeľu a nočnú prácu nad rámec Zákonníka práce
  • Preplácanie nadčasov
  • Poskytnutie 2-krát ročne príspevku na regeneráciu pracovnej sily zo Sociálneho fondu
  • Príspevok na rekreáciu
  • Stravovanie v zamestnaneckej jedálni
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu, podpora vzdelávania
  • Odmeny pri osobných a pracovných výročiach, príplatok za odpracované roky
  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • Kratší fond pracovného času
  • MULTISPORT karta a mnoho ďalších

Na našu ponuku môžu reagovať sestry so špecializáciou vo všetkých odboroch, radi však v našom tíme uvítame aj sestry bez špecializácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť (jednanie s ľuďmi), samostatnosť, spoľahlivosť, empatia, ochota pomáhať

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice je druhou najväčšou slovenskou nemocnicou a poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pre pacientov z Košického kraja, ale v špecifických odboroch pre celý východoslovenský región. Jej pracoviská - centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulancie sa nachádzajú v areáloch na Rastislavovej č. 43 a na Triede SNP č. 1.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4809695  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 304 EUR/mesiac