Sestra

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Miesto práce
Rastislavova, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
971,88 - 1 201,2 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok organizácie na doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier podľa Kolektívnej zmluvy
- príplatky za sobotu, nedeľu a nočnú prácu nad rámec Zákonníka práce
- preplácanie nadčasov
- poskytnutie 2-krát ročne príspevku na regeneráciu pracovnej sily zo Sociálneho fondu
- stravovanie v zamestnaneckej jedálni za 1,30 €/hlavné jedlo
- možnosť ďalšieho profesijného rastu
- odmeny pri osobných a pracovných výročiach
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- kratší fond pracovné času

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Ostatné znalosti

znalosť práce s pc - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť (jednanie s ľuďmi), samostatnosť, spoľahlivosť, empatia, ochota pomáhať

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice je druhou najväčšou slovenskou nemocnicou a poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pre pacientov z Košického kraja, ale v špecifických odboroch pre celý východoslovenský región. Jej pracoviská - centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulancie sa nachádzajú v areáloch na Rastislavovej č. 43 a na Triede SNP č. 1.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4105628  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 971,88 EUR/mesiac