Analytik oddelenia metodiky a controllingu

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Miesto práce
Rastislavova, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie analýz, mesačných ukazovateľov, prehľadov,
- analýza mesačných odchýlok oproti plánu,
- vypracovávanie a podávanie odborných správ a hlásení,
- kontrola zadefinovaných opatrení v prípade odchýliek,
- vypracovanie rôznych rozpočtov a výhľadových plánov,
- tvorba investičných plánov,
- reporting dát priamemu nadriadenému,
- vypracovávanie podkladov potrebných k určeniu obratu pri zostavovaní ročného budgetu,
- iné operatívne úlohy zadané priamym nadriadeným.

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príplatky podľa Kolektívnej zmluvy nad rámec zákonom stanovenej výšky
- vlastné stravovanie zariadenie
- odmeny pri osobných a pracovných výročiach
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
- rôzne príspevky zo sociálneho fondu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

znalosť práce s pc - Expert

Počet rokov praxe

3

- spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť, diskrétnosť,
- logické a analytické myslenie,
- tvorivý a aktívny prístup k práci,
- schopnosť pracovať v tíme, komunikačné schopnosti,
- flexibilita a rýchla adaptácia na zmeny,

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice je druhou najväčšou slovenskou nemocnicou a poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pre pacientov z Košického kraja, ale v špecifických odboroch pre celý východoslovenský región. Jej pracoviská - centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulancie sa nachádzajú v areáloch na Rastislavovej č. 43 a na Triede SNP č. 1.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4076366  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac