Ortopedický technik

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Miesto práce
Rastislavova, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odoberanie mier pacienta pre zhotovenie ortopedickej pomôcky
- výroba ortopedicko – protetických pomôcok, skúšky a odovzdávanie ortopedických pomôcok

-prístup k novým technológiám a inováciám v odbore
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príplatky podľa Kolektívnej zmluvy nad rámec zákonom stanovenej výšky
- vlastné stravovanie zariadenie
- odmeny pri osobných a pracovných výročiach
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
- rôzne príspevky zo sociálneho fondu

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SZŠ - ortopedický technik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax min. 3 rokov v samostatnom odoberaní mier všetkých druhov ortopedicko – protetických pomôcok a v zhotovovaní rôznych druhov ortopedicko – protetických pomôcok (ortopedické vložky, ortézy horných a dolných končatín nebandážneho typu, ortézy trupu nebandážneho typu, protézy horných a dolných končatín).
- doklady a certifikáty o absolvovaní školení a kurzov v rámci sústavného vzdelávania zdravotníckych pracovníkov výhodou.
- zodpovednosť, flexibilita, priateľské vystupovanie, samostatnosť, komunikatívnosť

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice je druhou najväčšou slovenskou nemocnicou a poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pre pacientov z Košického kraja, ale v špecifických odboroch pre celý východoslovenský región. Jej pracoviská - centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulancie sa nachádzajú v areáloch na Rastislavovej č. 43 a na Triede SNP č. 1.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4032878  Dátum zverejnenia: 31.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac