Autorizovaný bezpečnostný technik (ABT)

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
928 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- školenia zamestnancov
- prešetrovanie úrazov a chorôb z povolania
- kontrola pracovísk, oddelení a kliník
- vykonávanie previerok s spolupráci s Pracovnou zdravotnou službou
- vedenie dokumentácie a agendy BOZP a PO
- spracovanie interných smerníc
- komunikácie s príslušnými úradmi (Inšpektorát práce, Sociálna poisťovňa, RÚVZ)
- poskytovanie poradenstva vedúcim jednotlivých pracovísk

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príplatky podľa Kolektívnej zmluvy nad rámec zákonom stanovenej výšky
- vlastné stravovanie zariadenie
- odmeny pri osobných a pracovných výročiach
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
- rôzne príspevky zo sociálneho fondu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, platné osvedčenie bezpečnostného technika

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel, - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

minimálne 2 roky na pozícii ABT
2

- profesionálne skúsenosti a prax na obdobnej pozícii
- výborné komunikačné schopnosti
- orientácia na výsledok
- schopnosť riešiť problémy

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice je druhou najväčšou slovenskou nemocnicou a poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen pre pacientov z Košického kraja, ale v špecifických odboroch pre celý východoslovenský región. Jej pracoviská - centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulancie sa nachádzajú v areáloch na Rastislavovej č. 43 a na Triede SNP č. 1.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Rastislavova 43
04190 Košice
ID: 3990631  Dátum zverejnenia: 22.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 928 EUR/mesiac