Samostatný odborný referent - Mzdár

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 177,16 EUR/mesiacZo Zákona sme povinní uvádzať minimálnu základnú zložku mzdu. Mzda nie je výsledná a bude predmetom osobného pohovoru. Ponúkaná základná zložka mzdy je v rozsahu od 1 177,16 €- 1 415,45€. Celková výška platu sa odvíja od skúseností a rokov praxe, osobného príplatku až do výšky 100% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva agendu súvisiacu so vznikom, zmenou, ukončením pracovného pomeru v zmysle ZP,
  • zabezpečuje a zodpovedá za odborné vedenie agendy osobných spisov,
  • sleduje nárok a čerpanie dovolenky,
  • vyhotovuje evidenčné listy dôchodkového poistenia,
  • vedie evidenciu materských a rodičovských dovoleniek,
  • vykonáva komplexne agendu odmeňovania zamestnancov v súlade s platnými predpismi,
  • vykonáva agendu súvisiacu s dochádzkou zamestnancov vrátane posudzovania nárokov v súvislosti s prekážkami v práci,
  • spracováva agendu pracovnej pohotovosti, nadčasov a nočnej práce,
  • spracováva agendu zdravotného, sociálneho poistenia a zrážok zo mzdy,
  • spracováva daňovú agendu vrátane ročného zúčtovania miezd,
  • realizuje a kontroluje zavádzanie údajov do personálno-mzdového systému VEMA,
  • odsúhlasuje a potvrdzuje pracovné a životné jubileá zamestnancov,
  • pripravuje podklady pre odd. starostlivosti o zamestnancov,
  • spolupracuje pri zostavovaní štatistických výkazov.

  • možnosť osobného príplatku do výšky 100% základného platu,
  • možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú,
  • zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe,
  • možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa,
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na životné a pracovné jubileá, vernostné,
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
  • možnosť využitia karty Multisport.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

mzdovej agendy

Počet rokov praxe

2

Občianska bezúhonnosť, dodržiavanie morálnych a etických hodnôt, empatia, práca s personálnym systémom VEMA výhodou.

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4551130  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 177,16 EUR/mesiac