Verejný zdravotník

Univerzitná nemocnica Bratislava

Univerzitná nemocnica Bratislava - Nemocnica akad. L. Dérera, Limbová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 008,37 EUR/mesiaczákladná mzda závislá od počtu rokov odbornej praxe a dosiahnutého vzdelania v odbore verejné zdravotníctvo, možnosť osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Verejný zdravotník na oddelení nemocničnej hygieny a epidemiológie UNB:
- riešenie problematiky nemocničnej hygieny a epidemiológie v UNB,
- kontrola mikrobiálnej kontaminácie prostredia,
- odporúčanie protiepidemických opatrení pri výskyte kmeňov s epidemiologicky významným mechanizmom rezistencie a iných prenosných ochorení,
- odporúčanie preventívnych a represívnych opatrení v súvislosti s nemocničnými nákazami,
- epidemiologické vyšetrovanie v ohniskách nákaz prenosných ochorení, nozokomiálnych nákaz - (COVID-19, iné respiračne a alimentárne prenosné infekčné ochorenia, multirezistentné kmene...),
- vyhodnocovanie získaných údajov,
- spolupráca s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva,
- školenia zdravotníckych pracovníkov v problematike hygiena rúk a používanie OOPP
- správa agendy epidemiologických hlásení pre krízové riadenie a RÚVZ
- vedenie epidemiologických registrov.

- základná mzda závislá od počtu rokov odbornej praxe
- v súlade s Kolektívnou zmluvou UNB, v prípade osvedčenia s možnosťou priznania osobného príplatku do výšky 100% základnej zložky mzdy
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní,
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá a iné
- možnosť stravovania s príspevkom organizácie
- možnosť využitia karty MultiSport
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona

Voľné pracovné pozície sa nachádzajú v Nemocnici akademika L. Dérera a v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda.
V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, prosím kontaktujte :
MUDr. Paškovú e-mail: [email protected]
MUDr. Lazarovú e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Verejné zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

- znalosť práce s PC
- komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť
- samostatnosť, dôslednosť, orientácia na cieľ
Pozícia nie je vhodná pre absolventa, prax v problematike epidemiológie výhodou, vzťah k nemocničnému prostrediu, pacientom a k výkonu práce v zdravotníckom zariadení výhodou.

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4210180  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 008,37 EUR/mesiac