Lekár - internista na Oddelenie centrálneho príjmu - UNB

Univerzitná nemocnica Bratislava

Nemocnica sv. Cyrila a Metoda Bratislava-Petržalka, Antolská, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
2 329 EUR/mesiacvýška základnej mzdy závislá od počtu rokov odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lekár špecialista poskytuje zdravotnú starostlivosť na odbornej ambulancii v príslušnom špecializačnom odbore.

- časové postupy v zmysle kolektívnej zmluvy UNB
- možnosť priznania osobného príplatku podľa dosahovaných pracovných výsledkov už po mesiaci od nástupu
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, rekreáciu, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá
- zabezpečenie ubytovania

Bližšie informácie o pracovnej pozícii poskytne MUDr. Pavol Sýkora, MPH. t.č. 02/68673001

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

- špecializácia v odbore vnútorného lekárstva

- zodpovedný prístup k pacientom
- pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
- príjemné vystupovanie, trpezlivosť
- ochota a chuť vzdelávať sa
- spoľahlivosť, korektnosť a lojálnosť

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3951047  Dátum zverejnenia: 13.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 329 EUR/mesiac