Najväčší poskytovateľ
zdravotnej starostlivosti
hľadá práve teba
Sme jeden tím,
buď jeho súčasťou

Pomocný skladník pre Referát nákupu a skladového hospodárstva

Miesto práce
Ružinovská 6, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pomáha pri preberaní tovaru a jeho uložení do skladu
  • Rozváža tovar na príslušné nákladové strediská na základe skladníkom vystavených výdajok
  • Zabezpečuje poriadok na pracovisku, pravidelne upratuje, umýva sklady, likviduje nevratný obalový materiál, ukladá palety
  • Obsluhuje jednoduché skladové mechanizmy
  • Zodpovedá za dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov
  • Vykonáva aj iné práce uložené príslušným vedúcim súvisiace s jeho pracovnou činnosťou a funkčným zaradením

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

520 € za mesiac + možnosť priznania osobného príplatku

  • poskytujeme ubytovanie - 20€/mesiac - viac lôžková izba, 40€/mesiac - jednolôžková izba
  • možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní
  • možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá atď.
  • pracovná doba: od 7:00 do 15:30, jednozmenný pracovný režim

v prípade záujmu o bližšie informácie môžte kontaktovať aj Mgr. Moniku Mitana Bardúnovú - referát zásobovania a skladového hospodárstva: Tel: +421 2 48 234 221
Mob: +421 (0) 907 915 957

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

bezúhonnosť, manuálna zručnosť

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Univerzitná nemocnica Bratislava
Pažítková 4
821 01 Bratislava
ID: 3719268   Dátum zverejnenia: 18.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520 € za mesiac + možnosť priznania osobného príplatku