Skladník

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Nemocnica Ružinov UNB, Ružinovská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
866 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy nie je konečná. Konečná výška sa odvíja od skúseností, rokov praxe a osobného príplatku. Výsledná mzda bude určená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje evidenciu skladových zásob a efektívne podporuje všetky činnosti s evidenciou zásob
- zodpovedá za správne kvantitatívne, kvalitatívne a druhové preberanie tovaru na základe dodacieho listu alebo faktúry
- zodpovedá za správne vystavenie príjmu tovaru
- zodpovedá za správnu manipuláciu tovaru, za správne uloženie tovaru v sklade a jeho označenie závesnými štítkami
- na základe schválenej žiadanky vystaví výdajku na nákladové
strediská
- podľa vystavenej výdajky pripraví tovar na expedíciu
- fyzicky zabezpečuje vykonanie transferu
- každý pohyb tovaru zaeviduje do skladovej karty
- po ukončení mesiaca spracuje podklady na odsúhlasenie stavu zásob s evidenciou na skladových kartách
- minimálne raz ročne vykonáva fyzickú inventúru stavu všetkých skladových zásob
- zodpovedá za dodržiavanie zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, požiarnej ochrany a ochrany majetku v rozsahu pracovnej činnosti
- dodržiava pokyny nadriadeného a riadi sa platnými vnútornými predpismi organizácie

- zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe,
- možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní,
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní,
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, dioptrické okuliare, rekreáciu, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné,
- možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa,
- možnosť využitia karty MultiSport,
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

bezúhonnosť, manuálna zručnosť

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3719268  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac