Najväčší poskytovateľ
zdravotnej starostlivosti
hľadá práve teba
Sme jeden tím,
buď jeho súčasťou

Lekár pre Centrum transplantácie obličiek

Miesto práce
Kramáre Hospital, Limbová 5, 831 01 Bratislava
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Náplň práce lekára na transplantačnom oddelení v Nemocnici akad. L. Dérera Kramáre
  • Univerzitná nemocnica Bratislava príjme do pracovného pomeru lekárov s ukončeným internistickým kmeňom alebo absolventov lekárskej fakulty so záujmom zaradiť sa do špecializácie v odbore Nefrológia. Absolventi absolvujú základný internistický kmeň a následne v predpísanom časovom horizonte špecializáciu v odbore Nefrológia. V priebehu tohto obdobia budú striedavo cirkulovať na predpísaných pracoviskách a pracovať na Transplantačnom oddelení.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1192, 50€/mesačne - lekár bez špecializácie, 2194,20€/mesiac - lekár so špecializáciou

  • poskytujeme ubytovanie - 20€/mesiac - viaclôžková izba, 40€/mesiac - jednolôžková izba
  • možnosť priznania osobného príplatku podľa dosahovaných pracovných výsledkov po ukončení skúšobnej doby
  • príplatky za noc, víkendy, sviatky nad rámec Zákonníka práce
  • možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné jubileá atď.

V prípade záujmu o pracovný pohovor a bližšie informácie o práci prosím kontaktujte: doc. MUDr. Zuzanu Žilinskú, PhD., MPH, MHA Zástupca prednostu Urologickej kliniky s Centrom pre transplantrácie obličiek Nemocnica akad. L. Dérera - UNB
Mobil: +421 917 557 459
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Univerzitná nemocnica Bratislava
Pažítková 4
821 01 Bratislava
ID: 3716829   Dátum zverejnenia: 16.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1192, 50€/mesačne - lekár bez špecializácie, 2194,20€/mesiac - lekár so špecializáciou