Sanitár/pomocný pracovník v zdravotníctve - Komplex operačných sál - Nemocnica Ružinov

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Nemocnica Ružinov UNB, Ružinovská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Sanitár - 692€/mesiac, Pomocný pracovník v zdravotníctve - 627€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce na Komplexe operačných sál v Nemocnici Ružinov pri starostlivosti o pacientov na operačných oddeleniach pod vedením pracovníkov so zdravotníckym vzdelaním,
- výkon činností na zabezpečenie prevozu pacienta z predoperačnej izby na operačnú sálu, správny presun na operačný stôl
- správna a hygienicky bezpečná príprava prístrojov k operačnému výkonu,
- a iné.

- priznanie osobného príplatku hneď od nástupu možné až do výšky 45% základnej mzdy
- možnosť jednozmennej prevádzky bez nočnej práce, v prípade záujmu možnosť zaradenia do trojzmennej prevádzky (príplatky za nočnú prácu, soboty, nedele, sviatky),
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné jubileá,
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
- poskytujeme ubytovanie: 20€/mesiac viaclôžková izba, 40€/mesiac jednolôžková izba.

Bližšie informácie poskytne vedúca nelekárskych zdravotníckych činností Mgr. Monika Páleníková t.č. 02/4823 4154, mob. 0915/620 877 alebo manažérka pre ošetrovatľstvo pre Nemocnicu Ružinov PhDr. Štefankovičová 02/4823 4659, mob. 0905/314 441.

Prijímame aj uchádzačov štátnych príslušníkov tretích krajín.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

sanitár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na pozíciu pomocný pracovník v zdravotníctve sa nevyžaduje vzdelanie v odbore sanitár.

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3538793  Dátum zverejnenia: 30.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Sanitár - 692€/mesiac, Pomocný pracovník v zdravotníctve - 627€/mesiac