Samostatný odborný referent na oddelení plánovania a rozpočtovania

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Pažítková, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 177,16 EUR/mesiacZo Zákona sme povinní uvádzať minimálnu základnú mzdu. Mzda nie je výsledná a bude predmetom osobného pohovoru. Ponúkaná základná zložka mzdy je v rozsahu od 1 177,16€ - 1 415,45€. Celková výška platu sa odvíja od miery seniority, skúseností, rokov praxe a osobného príplatku až do výšky 100% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za prípravu a  tvorbu plánu činnosti UNB (ročný finančný plán), resp. rozpočtu organizácie,  aktualizácií plánu a rozpočtu v zmysle interných postupov, resp. usmernení MZ SR, ďalej tzv. re-forecastov, prognóz, finančných kalkulácií,  stratégií a analýz,
  • komunikácia s ostatnými útvarmi UNB pri výkone plánovacích činností
  • spolupodieľanie sa na projektoch z oblasti plánovania, rozpočtovania,  nákladového a prevádzkového kontrolingu, resp. iných (napr. zdravotných) analýz,
  • pravidelná analýza finančných  a medicínskych dát,
  • príprava ad hoc analýz potrebných pre prijímanie strategických rozhodnutí pre vedenie odboru resp. spoločnosti,
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami pri zbere, spracovaní firemných dát a vyhodnocovaní finančných výsledkov,
  • spolupráca pri zavádzaní nových a zefektívňovaní aktívnych podnikových procesov.

  • možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní,
  • možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní,
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické
    výkony, dioptrické okuliare, rekreáciu, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá,
    vernostné,
  • možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa,
  • možnosť využitia karty MultiSport,
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, zdravotnícky

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosť s aktivitami spojenými s plánovaním/rozpočtovaním/kalkuláciami, resp. kontrolingom,
  • skúsenosť s rozpočtovaním a kontrolingom rozpočtových, resp. príspevkových organizácií výhodou (nie však podmienkou),
  • skúsenosť s výkonom účtovníctva je výhodou,
  • pokročilá znalosť MS Excel,
  • medicínsky background /znalosť DRG problematiky výhodou (nie však podmienkou),
  • flexibilita, tímový hráč, ochota učiť sa napr. novú metodiku a pod.

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 353631  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 177,16 EUR/mesiac