Farmaceut do Nemocničnej lekárni v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda

Univerzitná nemocnica Bratislava

Nemocnica sv. Cyrila a Metoda Bratislava-Petržalka, Antolská, Petržalka
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 656,08 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy farmaceuta je 1 656,08 EUR/mesiac; základná zložka mzdy farmaceuta s certifikátom je 1721,28 EUR/mesiac; základná zložka mzdy farmaceuta so špecializáciou je 2738,4 EUR/mesiac. Výsledná výška mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje lieky, zdravotnícke pomôcky, dietetické potraviny a ostatný sortiment lekárne. Ich odborné uchovávanie, evidenciu a výdaj na žiadanky podľa požiadaviek oddelení v nemocničnej časti lekárne,
- vykonáva informačnú a konzultačnú činnosť v oblasti liekov, zdravotníckych pomôcok a dietetických potravín pre pacientov a zdravotníckych pracovníkov nemocnice,
- získava, zhromažďuje, vyhodnocuje a poskytuje komplexné poznatky pre bezpečné a účinné používanie liekov,
- kontroluje faktúry z hľadiska vecného obsahu. Vedie kusovú kontrolu a evidenciu zásob liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a ostatného sortimentu lekárne,
- podľa potreby pripravuje a vydáva individuálne pripravované lieky,
- zabezpečuje objednávanie diagnostík a skúmadiel podľa požiadaviek oddelení nemocnice,
- zabezpečuje a vykonáva vstupnú kontrolu liečivých a pomocných látok dodaných do lekárne,
- spolupracuje na klinických skúšaniach,
- zodpovedne v zmysle zákona vedie predpísanú dokumentáciu oddelenia klinickej farmácie a podľa požiadaviek vedenia nemocnice a vedenia lekárne,
- dodržiava pokyny nadriadeného a riadi sa platnými vnútornými predpismi organizácie.

- priznanie a zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú,
- možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa,
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na životné a pracovné jubileá, vernostné,
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
- možnosť využitia karty Multisport.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceut, farmaceut so špecializáciou alebo certifikátom

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 347906  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 656,08 EUR/mesiac