Telekomunikačný technik

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Pažítková 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník je zodpovedný za bezporuchový stav telekomunikačných sietí a zariadení. Zodpovedá za konfiguráciu telefónnych ústrední.

- Riadenie a kontrola chodu prevádzky telefónnych ústrední
- Generovanie, preprogramovanie a zmeny oprávnení telefónnych liniek a zariadení
- Inštalovanie telekomunikačných zariadení, prekládka a opravy v internej telefónnej sieti
- Testovanie a hľadanie chýb v konfigurácii
- Monitorovanie služieb prostredníctvom riešenia komplexných incidentov a problémov
- Zodpovednosť za tvorbu dokumentácie
- Úzka spolupráca s ďalšími členmi tímu
- a iné.

- Stabilné pracovné zázemie
- Možnosť pracovať s rôznymi technológiami
- Vzdelávanie, zaškolenie a rozvoj zamestnancov
- Platové podmienky a ďalšie zamestnanecké výhody

Bližšie informácie o pracovnej pozícii poskytne p. vedúci Bc. Lukáč na tel. č. 02/48 23 49 83.

Ďakujeme všetkým uchádzačom o zamestnanie, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie, technické, IT

- Práca na PC: pokročilý
- Skúsenosti s IP telefóniou vítané
- Skúseností s údržbou, konfiguráciou, implementáciou telekomunikačných produktov
- Organizačné zručnosti, komunikatívnosť, schopnosť hľadať a riešiť problémy, tímovosť, schopnosť samostatne rozhodovať, analytické myslenie

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3218456  Dátum zverejnenia: 18.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou