Sestra na operačnej sále

Univerzitná nemocnica Bratislava

Univerzitná nemocnica Bratislava, Pažítková 4, 821 01 Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ošetrovateľská starostlivosť v odbore inštrumentovanie v operačnej sále,
- výkon odbornej činnosti spojenej s asistenciou počas operačného výkonu.

- jednorázový náborový príspevok,
- poskytujeme ubytovanie,
- časové postupy v zmysle kolektívnej zmluvy UNB,
- možnosť priznania osobného príplatku podľa dosahovaných pracovných výsledkov už po mesiaci od nástupu,
- príspevok zo soc. fondu v zmysle kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné jubileá atď.

Bližšie informácie o pracovnej pozícii poskytne p. vedúca Odboru nelekárskych zdravotníckych činností Mgr. Patrícia Švantner na tel. č. 02/ 4823 4646.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SZŠ - odbor: 1. všeobecná sestra, 2. diplomovaná operačná sestra alebo
VŠ - odbor: ošetrovateľstvo
- špecializácia v odbore inštrumentovanie v operačnej sále.

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti na lôžkovej a ambulantnej časti nemocnice. Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Pažítková 4
821 01 Bratislava
ID: 3211047   Dátum zverejnenia: 10.10.2017