Pomocná sila v kuchyni

Univerzitná nemocnica Bratislava

Nemocnica akad. L. Dérera, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocná sila v kuchyni

- poskytujeme ubytovanie,
- možnosť priznania osobného príplatku po skončení skúšobnej doby,
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

Univerzitná nemocnica Bratislava hľadá pomocnú silu v kuchyni:
- v Nemocnici akad. L. Dérera Kramáre - kontaktná osoba je vedúci p. Mráz na tel. č. 02/5954 2982,
- v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda Petržalka - kontaktná osoba je vedúci p. Sedlák na tel. č. 02/6867 2031 al. 6867 3726.

Žiadame uchádzačov, aby v prípade záujmu uviedli, o ktorú nemocnicu majú záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Výhodou je osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažnú činnosť pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2592658  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou