Referent mzdovej učtárne

Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave

Miesto práce
Námestie Jozefa Herdu, Trnava
Termín nástupu
022023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacpodľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov podľa počtu odpracovaných rokov + osobné ohodnotenie( nástupný funkčný plat 1 000 € brutto). Uchádzač musí spĺňať predpoklady pre výkon práce vo verejnom záujme v zmysle § 3 ods. 1 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, konkrétne musí mať úplnú spôsobilosť na právne úkony, musí byť bezúhonný a musí spĺňať stanovené kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné predpoklady.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie agendy mzdového účtovníctva podľa platnej legislatívy,
metodiky a interných predpisov organizácie;
- implementácia nových postupov v spolupráci s dodávateľom IS SAP;
- mesačné spracovanie miezd, ako aj príslušných náhrad;
- realizácia odvodov do zdravotných poisťovní a SP a ostatné zrážky zo mzdy;
- zúčtovanie dane zo mzdy, komunikácia s Daňovým úradom;
- vystavovanie evidenčných listov k dôchodkovému poisteniu, agenda DDP
- vypracovanie výkazov pre správcu dane, sociálnu poisťovňu a zdravotné
poisťovne;
- spracovanie ročného zúčtovanie dane z príjmu zo závislej činnosti ;
- súčinnosť pri kontrolách zo zdravotných poisťovní, SP a DÚ,
- znalosť pracovno-právnej legislatívy v oblasti mzdového účtovníctva.

- 5 dní dovolenky naviac
- príspevok na DDP
- benefity zo sociálneho fondu

Informácie o výberovom konaní

Prihlášku s prílohami:
- profesijný životopis,
- overené kópie dokladov o vzdelaní,
- súhlas so spracovaním osobných údajov/www.ucm.sk,
sekcia „výberové konania“/

posielajte do 26.01.2023 na adresu:
Personálny referát
Námestie Jozefa Herdu č. 577/2
917 01 Trnava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Word, - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti mzdového účtovníctva

Počet rokov praxe

3

analytické myslenie, komunikačné zručnosti, zodpovednosť, precíznosť,

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Machová
Tel.: +421335565126
E-mail: poslať životopis
ID: 4450314  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac