Referentka financií a účtovníctva

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov od 480,00 € v závislosti od dĺžky započítanej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

znalosť vo vedení účtovníctva

Do výberového konania je potrebné priložiť nasledovné doklady:
- žiadosť,
- Europass – životopis
- doklady o dosiahnutom vzdelaní,
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti a spôsobilosti na právne úkony.
Uvedené doklady doručte na adresu: Ekonomická fakulta UMB, referát miezd a ľudských zdrojov, Tajovského 10, 975 90 Banská Bystrica v termíne do 5. 10. 2018. Obálku je potrebné označiť textom: „Výberové konanie – neotvárať“.
Vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a ďalšie požiadavky budú o termíne výberového konania informovaní e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- znalosť legislatívy vo verejnej správe výhodou,
- skúsenosti s programom SAP výhodou,
- pracovná znalosť anglického jazyka výhodou,
- ovládanie nástrojov MS OFFICE na používateľskej úrovni,
- dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť,
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
- bezúhonnosť (dokladovať pri nástupe výpisom z registra trestov)

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici je verejnou vysokou školou a v roku 2010 obhájila status univerzity. Je členom Európskej asociácie univerzít. Poskytuje kvalitné vysokoškolské vzdelávanie a ďalšie vzdelávanie podľa rozvoja vedy a potrieb praxe a rozvíja nové poznanie tvorivým vedeckým a umeleckým bádaním.

Ponúka klasické univerzitné spektrum možností vzdelávania vo všetkých troch stupňoch a formách štúdia v oblasti pedagogických, sociálnych, ekonomických, právnych, politických, humanitných a prírodných vied, v odboroch medzinárodné vzťahy, v ekonomických odboroch a v matematike realizuje aj anglofónne a čiastočne frankofónne štúdium. UMB rozvíja spoločné študijné programy a kontakty s významnými zahraničnými univerzitami, kde študenti majú možnosť absolvovať časť svojho štúdia. Preto absolventi UMB nachádzajú dobré uplatnenie nielen doma, ale i v zahraničí.

Okrem pedagogickej, vedeckej a umeleckej činnosti významnú časť tvorivej činnosti UMB predstavuje základný a aplikovaný výskum v kooperácii s domácimi a zahraničnými inštitúciami. Má centrá excelentného výskumu, rieši vedecké i rozvojové projekty z európskych štrukturálnych fondov. Realizuje celoživotné vzdelávanie v rôznych kurzoch a formách od Detskej univerzity až po Univerzitu tretieho veku. Vo voľnom čase vytvára študentom priestor pre rôzne spoločenské aktivity, ktoré im umožňujú športové kluby, umelecké súbory a študentské organizácie pôsobiace na UMB.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3492064  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov od 480,00 € v závislosti od dĺžky započítanej praxe