Špecialista investičných akcií

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici

Miesto práce
Národná 12, Banská Bystrica
Termín nástupu
01. 01. 2023 alebo dohodou
Platové podmienky sú určené podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Konečný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania, dĺžky odbornej praxe a plnenia pracovných úloh.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie podkladov pre realizáciu úloh týkajúcich sa rozvoja univerzity,
- príprava podkladov pre rozborovú, hodnotiacu a rozhodovaciu činnosť v oblasti investičnej výstavby,
- vykonávanie prípravy investičnej výstavby, rekonštrukcií a modernizácií objektov v správe univerzity,
- predkladanie návrhov ročných plánov opráv,
- spolupráca pri príprave návrhu rozpočtu na finančné zabezpečenie riadených činností,
- kontrola činnosti dodávateľov a sledovanie termínov ukončenia,
- vykonávanie technického dozoru nad stavbami, stavebnými úpravami, udržiavacími prácami,
- príprava a organizácia technického režimu výstavby,
- komunikácia so zainteresovanými orgánmi a dodávateľmi v predmetnej oblasti.

možnosť profesijného a kariérneho rozvoja, pružný pracovný čas, dovolenka nad rámec zákona, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.

Všetkým záujemcom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

skúsenosti na podobnej pozícii výhodou,
znalosť stavebného zákona,
znalosť / skúsenosti s programom CENKROS výhodou,
samostatnosť,
zodpovednosť

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici je verejnou vysokou školou a v roku 2010 obhájila status univerzity. Je členom Európskej asociácie univerzít. Poskytuje kvalitné vysokoškolské vzdelávanie a ďalšie vzdelávanie podľa rozvoja vedy a potrieb praxe a rozvíja nové poznanie tvorivým vedeckým a umeleckým bádaním.

Ponúka klasické univerzitné spektrum možností vzdelávania vo všetkých troch stupňoch a formách štúdia v oblasti pedagogických, sociálnych, ekonomických, právnych, politických, humanitných a prírodných vied, v odboroch medzinárodné vzťahy, v ekonomických odboroch a v matematike realizuje aj anglofónne a čiastočne frankofónne štúdium. UMB rozvíja spoločné študijné programy a kontakty s významnými zahraničnými univerzitami, kde študenti majú možnosť absolvovať časť svojho štúdia. Preto absolventi UMB nachádzajú dobré uplatnenie nielen doma, ale i v zahraničí.

Okrem pedagogickej, vedeckej a umeleckej činnosti významnú časť tvorivej činnosti UMB predstavuje základný a aplikovaný výskum v kooperácii s domácimi a zahraničnými inštitúciami. Má centrá excelentného výskumu, rieši vedecké i rozvojové projekty z európskych štrukturálnych fondov. Realizuje celoživotné vzdelávanie v rôznych kurzoch a formách od Detskej univerzity až po Univerzitu tretieho veku. Vo voľnom čase vytvára študentom priestor pre rôzne spoločenské aktivity, ktoré im umožňujú športové kluby, umelecké súbory a študentské organizácie pôsobiace na UMB.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4473014  Dátum zverejnenia: 25.11.2022