Predavačka v bufete

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Miesto práce
Tr. A. Hlinku č. 1, okres Nitra
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatný predaj tovaru a jeho správne účtovanie do registračnej pokladne; označovanie tovaru platnými cenami; dodržiavanie mier a váh pri predaji tovaru; samostatné objednávanie tovaru podľa potrieb zákazníkov; zodpovednosť za fyzickú inventarizáciu tovaru a sumarizáciu hodnoty zásob; dodržiavanie hygieny predaja a ošetrovania potravín podľa potravinového kódexu a programu HaCCP; zodpovednosť za predaj tovaru v rámci garancie a za kontrolu kvality predávaného tovaru; zabezpečenie ochrany tovaru a majetku pred odcudzením a znehodnotením; kontrola stavu zásob a dopĺňanie tovaru do regálov a na predajný pult ; vybavovanie reklamácií

využívanie výhod sociálneho fondu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

predavač so zameraním na potravinársky tovar; vnútorný obchod,prevádzka obchodu

verejnoprávna inštitúcia
ID: 3222772  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou