Inštalatér - údržbár

Univerzita Komenského v Bratislave, Vysokoškolský internát Družba

Miesto práce
Botanická 25, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávanie inštalatérskych prác
-oprava kotlov
-podieľa sa na odstraňovaní vzniknutých havárií na rozvode vody a ústredného kúrenia, kotlov a bojlerov
-vykonávanie pohotovostných služieb v prevádzke VI Družbe UK

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V zmysle zákona č.552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zametnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č.388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovuju zvýšené stupnice platových tarív zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

pracovné zázemie v stabilnej spoločnosti, základná dovolenka 5 týždňov, 6 týždňov po dovŕšení 33 rokov veku, stravovanie zamestnancov formou stravovacích poukážok

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

znalosti a zručnosti v odbore

Univerzita Komenského v Bratislave, Vysokoškolský internát Družba, Botanická 25, 842 14 Bratislava.
Ubytovanie pre študentov a hostí.
[email protected]

Adresa spoločnosti

Vysokoškolský internát Družba UK
Botanická 25
842 14 Bratislava

Kontakt

ID: 3755617   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   V zmysle zákona č.552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zametnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č.388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovuju zvýšené stupnice platových tarív zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.