Technik IT

Univerzita Komenského v Bratislave, Rektorát

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
funkčný plat v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie metodickej a technickej podpory zamestnancom pri používaní softvérového
a hardvérového vybavenia a v oblasti mobilných zariadení rôznych platforiem
- inštalácia a konfigurácia (reinštalácia a rekonfigurácia) HW a SW, tlačiarní, operačných
systémov a ovládačov osobných počítačov, notebookov, serverov
- vedenie (aktualizácia) evidencie pridelených počítačov zamestnancom
- podpora a pomoc študentom s pripojením
- zabezpečenie prevádzky používateľských pracovných staníc

Pracovné zázemie v stabilnej spoločnosti, základná dovolenka 5 týždňov, 6 týždňov po dovŕšení 33 rokov veku, zamestnávateľ poskytuje stravovanie formou stravovacích poukážok.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj životopis, motivačný list, na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Vybraných uchádzačov oslovíme telefonicky a budeme pokračovať vo výberovom konaní pohovorom. Materiály neoslovených uchádzačov budú v súlade s nariadením GDPR a so zákonom o ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

riešenie problémov - debugging
bezúhonnosť, zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

Študentské domovy Univerzity sú najväčším ubytovacím zariadení na území SR. Internáty sa nachádzajú v Slávičom údolí v Mlynskej doline a na Botanickej 25, Karlova Ves. Počas akademického roka poskytujú ŠD UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl.
ID: 3668459  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: funkčný plat v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.