Vedúci Oddelenia prevádzky IKT - výberové konanie

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Bratislava
Od 1 179,5 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, v 9. platovej triede v 1. platovom stupni je 1179,50€. K základnej zložke mzdy bude priznaný osobný príplatok, resp. príplatok za riadenie v zmysle Platového poriadku Univerzity Komenského.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Univerzita Komenského v Bratislave, v zastúpení prof. JUDr. Marek Števček, DrSc., rektor, v súlade so zákonom NR SR č. 131/2002 Z.z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov vypisuje výberové konanie na obsadenie pracovného miesta

„Vedúci Oddelenia prevádzky IKT“

Náplň práce:
a) komplexne spravuje centrálne poskytované IKT služby v rozsahu určenom Katalógom služieb Integrovaného informačného a komunikačného systému UK;
b) komplexne zabezpečuje starostlivosť o koncové zariadenia používateľov a servery, ktoré tieto koncové zariadenia potrebujú na svoju prevádzku;
c) zabezpečuje budovanie, prevádzku, údržbu a modernizáciu lokálnej počítačovej siete Rektorátu UK a zabezpečuje jej pripojenie do kostry univerzitnej počítačovej siete;
d) metodicky usmerňuje fakultných správcov;
e) zabezpečuje prevádzku kamerového systému UK vykonáva ďalšie súvisiace úlohy a činnosti.

Prax:

-        min. 3 roky v IT oblasti

-        skúsenosť s programovaním PowerApps a Power BI

-        skúsenosť s konfigurovaním M365 tenant

Zoznam požadovaných dokladov, ktoré je potrebné zaslať pre zaradenie do výberového konania:
- písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania,
- štruktúrovaný životopis s prehľadom doterajšej odbornej praxe v slovenskom jazyku,
- kópia dokladu o najvyššie dosiahnutom vzdelaní,
- čestné vyhlásenie o plnej spôsobilosti na právne úkony,
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti,
- čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na výkon danej pozície.

V prípade, ak uchádzač nezašle všetky požadované doklady, na žiadosť o zaradenie do výberového konania sa neprihliada.

Forma výberového konania: pohovor

Zaslaním prihlášky do výberového konania dáva uchádzač súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Žiadosť o zaradenie do výberového konania SPOLU S POŽADOVANÝMI DOKLADMI preukazujúcimi plnenie požiadaviek zasielajte na emailovú adresu [email protected] alebo v tlačenej podobe na adresu:
Univerzita Komenského v Bratislave, Šafárikovo nám. č. 6, P.O.Box 440, 814 99 Bratislava; s označením „Výberové konanie: Vedúci Oddelenia infraštruktúry IKT“ v termíne do 18.04.2024. Na žiadosti podané po stanovenom termíne sa neprihliada.

Na výberové konanie budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a ktorí doručili všetky požadované doklady v stanovenej lehote.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

3

Osobnostná charakteristika:
- výborné komunikačné schopnosti,
- systematické a analytické myslenie,
- samostatnosť,
- dôslednosť,
- precíznosť,
- schopnosť stanovovať priority, ciele a zlepšovať výkon pracovného tímu.

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 4774900  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 179,5 EUR/mesiac