Samostatný odborný referent ekonomického oddelenia

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Univerzita Komenského v Bratislave, Šafárikovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2023
1 300 EUR/mesiacPonúkaný plat: v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Tarifný plat pri VŠ vzdelaní podľa 7. platovej triedy zákl. stupnice plat. taríf je v rozpätí 884,50 eur – 1 061 eur v závislosti od doby započítanej praxe + osobný príplatok až do výšky platovej tarify za podmienok podľa Platového poriadku Univerzity Komenského.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 zabezpečovanie prác ekonomického charakteru na úseku rozpočtovania a financovania;
 rozdelenie poskytnutej dotácie a rozpis rozpočtových opatrení v informačnom systéme (IS)SAP a Štátnej pokladnice;
 zakladanie identifikačných prvkov plánu pre sledovanie projektov v IS SAP;
 vykonávanie predkontácie ekonomickej klasifikácie rozpočtovej klasifikácie všetkých účtovných dokladov pre bežné a kapitálové výdavky;
 príprava návrhu príslušnej časti výročnej správy o hospodárení;
 spracovávanie a príprava údajov, informácií a prehľadov o výške dotačných a nedotačných finančných prostriedkov UK a o ich čerpaní pre Vedenie UK, príslušné ministerstvo a pre štatistické orgány,
 príprava platobných rozkazov pre bežné a kapitálové dotácie a ich evidencia.

5 dní platenej dovolenky navyše
Príspevok na III. pilier DDS
Finančná odmena pri pracovných a životných výročiach
Využívanie MulitiSport karty.
Možnosť využitia rekreácie aj vo vlastnom zariadení pri Richňavskom jazere 4km od Banskej Štiavnice - v lete kúpanie, pešia turistika a cykloturistika, v zime lyžovanie v stredisku Salamander a využitie rekreácie vo vlastných zariadeniach pri Modre.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

zodpovednosť, iniciatívnosť, flexibilita, komunikatívnosť,
- samostatnosť a dôslednosť,
- znalosť práce v IS SAP a IS Štátnej pokladnice výhodou

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 4506945  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac