Samostatný odborný referent

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Univerzita Komenského, Šafárikovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2023
1 250 EUR/mesiacPonúkaný plat: v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Tarifný plat pri VŠ vzdelaní podľa 7. platovej triedy zákl. stupnice plat. taríf je v rozpätí 802,00 eur – 962,50 eur v závislosti od doby započítanej praxe + osobný príplatok až do výšky platovej tarify za podmienok podľa Platového poriadku Univerzity Komenského.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje a vykonáva metodické, organizačné, kontrolné a konzultačno-poradenské činnosti v študijnej oblasti.
- Vyhotovuje rozhodnutia rektora v rámci preverovania žiadostí uchádzačov o preskúmanie rozhodnutia dekana o neprijatí na vysokoškolské štúdium.
- Pripravuje, organizuje a koordinuje akademické slávnosti.
- Zabezpečuje špecializovanú prácu na úseku agendy absolventov študijných programov na bakalárskom, magisterskom a rigoróznom štúdiu.
- Zabezpečuje vydávanie dokladov o štúdiu, vedie matriky.
- Spracúva oblasť verifikácií.
- Zabezpečuje technické a tlačiarenské práce na pracovisku ( tlač matriky, rigoróznych, špecializačných a certifikačných diplomov, ocenení).
- Zverejňuje webové informácie na webovej stránke UK.

možnosť zabezpečenia ubytovania,
5 dní platenej dovolenky navyše,
Príspevok na III. pilier DDS
Finančná odmena pri pracovných a životných výročiach,
možnosť využitia rekreácie aj vo vlastnom zariadení na Richňave, 4km od Banskej Štiavnice v lete kúpanie, pešia turistika a cykloturistika, v zime lyžovanie v stredisku Salamander, využitie rekreácie v Modre Harmónii a v Modre Piesok
Benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy, možnosť využívania MultiSport karty

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AIS2 Akademický informačný systém - Mierne pokročilý

Organizačný, komunikatívny typ, tímový hráč.

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 4470664  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac