Odborný referent na Oddelení správy nehnuteľností

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Bratislava
Od 692 EUR/mesiactarifný plat od 692,00 eur do 830,50 eur/ mesiac v závislosti od doby započítanej praxe, po skúšobnej dobe možnosť priznať osobný príplatok (v súlade so zák. č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Univerzita Komenského v Bratislave v súlade so zákonom č.131/2002 Z.z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov obsadzuje pracovné miesto odborného referenta na Oddelení správy nehnuteľností.

Náplň práce:
Predkladá návrhy na prenájmy nebytových priestorov a návrhy na uzatvorenie zmlúv o ubytovaní. Pripravuje podklady na schvaľovanie nájmov a vypracovanie zmlúv. Zabezpečuje faktickú realizáciu nájmu a ubytovania, odovzdávanie a preberanie priestorov, ohliadky a kontroly prenajímaného majetku, kontakt s nájomcami a ubytovanými. Zabezpečuje a realizuje verejné obchodné súťaže a ponukové konania. Zabezpečuje správu bytov v rámci RUK a CFS UK. vyúčtovanie úhrad za plnenia rozúčtované na jednotlivé byty a vyúčtovanie fondu údržby a opráv. Vyhľadáva, koordinuje a eviduje aktivity rektorátu v súvislosti s nájmami v záujme účinnejšieho využitia majetku. Vykonáva ďalšie súvisiace úlohy a činnosti podľa pokynov nadriadeného.

Možnosť zabezpečenia ubytovania
5 dní dovolenky navyše
7,5 hod. pracovný čas denne (skrátený o pol hodiny oproti súkromnej sfére)
Finančný príspevok na stravovanie alebo gastrolístky - podľa vlastného výberu
Príspevok na III. pilier DDS
Finančná odmena pri pracovných a životných výročiach
Stabilné a dlhodobé zamestnanie

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Znalosti
Anglický jazyk – vítaný
Práca s katastrom nehnuteľností
Hospodárska korešpondencia
základy SAP – vítané

Osobitný kvalifikačný predpoklad
Orientácia v oblasti prenájmov a zmlúv

Vodičský preukaz
nie je podmienkou

Osobnostné predpoklady
organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu
precíznosť, dôslednosť, tímový hráč

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 4348322  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 692 EUR/mesiac