Správca informačného systému a technický hodnotiteľ IKT nákupov

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Šafárikovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
asap
800 - 970 EUR/mesiacTarifný plat je priznaný od dĺžky započítanej praxe a od dosiahnutého vzdelania. Osobný príplatok bude priznaný po skončení skúšobnej doby v súlade s Platovým poriadkom Univerzity Komenského v Bratislave.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správca centrálneho informačného systému na objednávanie IKT.
Udržiavanie a aktualizácia Katalógu IKT tovarov, bežne nakupovaných univerzitou.
Tvorba a technická kontrola nediskriminačných opisov na IKT tovary.
Zostavovanie požiadaviek na nákup tovarov.
Vyhodnocovanie dodávateľmi predložených návrhov plnenia.
Vyhodnocovanie oprávnenosti reklamácií smerom na dodávateľov.

Práca v tíme s bohatými skúsenosťami.
Benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy.
Možnosť využitia rekreácie aj vo vlastnom zariadení na Richňave, 4km od Banskej Štiavnice v lete kúpanie , pešia turistika a cykloturistika, v zime lyžovanie v stredisku Salamander , využitie rekreácie v Modre Harmónii a v Modre Piesok.
Základná výmera dovolenky 5 týždňov, dovolenka vo výmere 6 týždňov patrí zamestnancovi, ktorý do konca kalendárneho roka dovŕši najmenej 33 rokov veku

V prípade záujmu zašlite prosím životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na adresu kontaktnej osoby do 03.12.2021.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné technické znalosti
- práca s počítačom
- vyhľadávanie na internete
- kancelárske softvérové nástroje (Word, Excel, Outlook)
Prehľad o všeobecnej výpočtovej technike a jej definujúcich parametroch.
Znalosť hardvérových komponentov výpočtovej techniky.

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 4211379  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac