Samostatný referent rozpočtovania a financovia

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Šafárikovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiacTarifný plat je priznaný od dĺžky započítanej praxe a k nemu bude priznaný osobný príplatok po ukončení skúšobnej doby v súlade s Platovým poriadkom Univerzity Komenského v Bratislave. Plat sa priznáva v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie samostatnej odbornej práce na úseku rozpočtovania a financovania
• Vykonávanie kontroly priradenia rozpočtovej klasifikácie výdavkov
• Zostavovanie plánu rozpočtu nákladov a výnosov
• Zabezpečovanie úkonov súvisiacich s rozpočtovaním, plánovaním a financovaním
• Príprava návrhu rozdelenia dotácie
• Zabezpečovanie vyhodnotenia čerpania dotačných a nedotačných prostriedkov, usmerňovanie čerpania na pracoviskách Rektorátu a CFS
• Zabezpečovanie realizácie finančných operácií prostredníctvom IS Štátnej pokladnice

Pracovný úväzok 37,5 hod. týždenne, pružný pracovný čas.
Benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy.
Možnosť využitia rekreácie aj vo vlastnom zariadení na Richňave (4 km od Banskej Štiavnice, v lete kúpanie, pešia turistika a cykloturistika, v zime lyžovanie v stredisku Salamander).
Základná výmera dovolenky je 5 týždňov, dovolenka vo výmere 6 týždňov patrí zamestnancovi, ktorý do konca kalendárneho roka dovŕši 33 rokov veku.
Podporujeme osobnostný rozvoj - interné a externé školenia.

V prípade záujmu zašlite profesijný životopis v elektronickej podobe na emailovú adresu kontaktnej osoby. K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

• Znalosti v oblasti financovania verejnej vysokej školy
• Znalosti druhovej, organizačnej a ekonomickej klasifikácie rozpočtovej klasifikácie a jej aplikácia v praxi
• Znalosť práce s IS SAP pre verejné vysoké školy
• Praktické skúsenosti pri práci so štátnou pokladnicou

Univerzita Komenského v Bratislave je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. Má 13 fakúlt.Rozvíja tvorivú, vedeckú, vzdelávaciu, umeleckú a kultúrnu činnosť. Významne sa podieľa na rozvoji vedy, vzdelanosti a kultúry na Slovensku.

Šafárikovo námestie 6, P.O.BOX 440
814 99 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Gúčiková
Tel.: +421290109284
E-mail: poslať životopis
ID: 4033634  Dátum zverejnenia: 1.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac