Reagujte bez životopisu

Upratovačka

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Šafárikovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
500 EUR/mesiacPlat 500 EUR je pri úväzku 5 hodín denne - od 05.00 hod. do 10.00 hod. , vrátane osobného príplatku. Plat sa priznáva v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pridelenom pracovisku - kancelárie, triedy - vykonávanie všetkých prác, spojených s čistotou a hygienou :

- vysávanie
- utieranie podláh
- utieranie prachu
- vynášanie smetí
- dopĺňanie hygienických potrieb
- zabezpečenie čistoty toaliet , sociálnych zariadení

Pracovný čas úväzok je 5 hodín denne /pracovný čas od 05.00 hod. do 10.00 hod./

- Dobre dostupná lokalita, práca v centre mesta, na Šafárikovom námestí.
- Základná výmera dovolenky je 5 týždňov, dovolenka vo výmere 6 týždňov patrí zamestnancovi, ktorý do konca kalendárneho roka dovŕši najmenej 33 rokov veku.
- Benefity podľa kolektívnej zmluvy.
- Možnosť využitia aj vlastného rekreačného zariadenia na Richňave, len 4 km od Banskej Štiavnice, rekreačného zariadenia v Modre - Piesku a v Modre- Harmónii.
- Stravné lístky.

Životopis posielajte na adresu [email protected]. K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pracovitosť, zodpovednosť, svedomitosť a precíznosť.
Zmysel pre poriadok a čistotu. Slušnosť.
Bezúhonnosť.

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 3833264  Dátum zverejnenia: 21.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac