Odborný pracovník na Referáte investícií

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Šafárikovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
02.01.2021
802 - 962 EUR/mesiacTarifný plat je priznaný od dĺžky započítanej praxe a vzdelania a k nemu bude priznaný osobný príplatok po ukončení skúšobnej doby v súlade s Platovým poriadkom Univerzity Komenského v Bratislave.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie inžinierskej činnosti v stavebníctve, projektovej dokumentácie a jej schvaľovanie pre potreby Univerzity Komenského. Zabezpečovanie rekonštrukcií, opráv a údržby stavieb, práca s katastrom nehnuteľností, práca s CENKROSOM, administratívne činnosti pri príprave stavieb, stavebný dohľad.

Pracovný úväzok 37,5 hod. týždenne, pružný pracovný čas.
Dobre dostupná lokalita, práca v centre mesta.
Benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy. Možnosť využitia rekreácie aj vo vlastnom zariadení na Richňave /4 km od Banskej Štiavnice, v lete kúpanie, pešia turistika a cykloturistika, v zime lyžovanie v stredisku Salamander/.
Základná výmera dovolenky 5 týždňov, dovolenka vo výmere 6 týždňov patrí zamestnancovi, ktorý do konca kalendárneho roka dovŕši najmenej 33 rokov veku.

Výber zamestnancov sa bude realizovať formou osobného pohovoru. Životopis spolu so súhlasom o ochrane osobných údajov zasielajte na adresu [email protected] do 10.12.2020.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Výhodou je vysokoškolské vzdelanie technického zamerania.
Spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť.
Vodičský preukaz vítaný.

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 3828122  Dátum zverejnenia: 25.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 802 EUR/mesiac