Odborný pracovník na Referáte investícií

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Šafárikovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2020, prípadne 15.02.2020
Mzdové podmienky (brutto)
729 EUR/mesiacPlatové podmienky zamestnancov Univerzity Komenského v Bratislave upravuje zákon č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, platná kolektívna zmluva a platový poriadok. Po zhodnotení stupňa dosiahnutého vzdelania a dĺžky odbornej praxe sa priznáva osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie inžinierskej činnosti v stavebníctve, projektovej dokumentácie a jej schvaľovanie pre potreby Univerzity Komenského. Zabezpečovanie rekonštrukcií, opráv a údržby stavieb, práca s katastrom nehnuteľností, administratívne činnosti pri príprave stavieb, stavebný dohľad.

Pracovný úväzok 37,5 hod. týždenne, pružný pracovný čas.
Dobre dostupná lokalita, práca v centre mesta.
Benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy. Možnosť využitia rekreácie aj vo vlastnom zariadení na Richňave /4 km od Banskej Štiavnice, v lete kúpanie, pešia turistika a cykloturistika, v zime lyžovanie v stredisku Salamander/.
Základná výmera dovolenky 5 týždňov, dovolenka vo výmere 6 týždňov patrí zamestnancovi, ktorý do konca kalendárneho roka dovŕši najmenej 33 rokov veku.

Výber zamestnancov sa bude realizovať formou osobného pohovoru. Životopis spolu so súhlasom o ochrane osobných údajov zasielajte na adresu [email protected] do 23.01.2020.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Výhodou je ukončenie štúdia v odbore stavebníctvo.
Spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť.
Vodičský preukaz vítaný.

Univerzita Komenského v Bratislave je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. Má 13 fakúlt.Rozvíja tvorivú, vedeckú, vzdelávaciu, umeleckú a kultúrnu činnosť. Významne sa podieľa na rozvoji vedy, vzdelanosti a kultúry na Slovensku.

Šafárikovo námestie 6, P.O.BOX 440
814 99 Bratislava 1
ID: 3828122  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 729 EUR/mesiac