Vedúci oddelenia centrálneho obstarávania zákaziek

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Šafárikovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2018
funkčný plat v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rektor Univerzity Komenského v Bratislave v súlade so zákonom NR SR č.131/2002 Z.z.
o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
vypisuje výberové konanie na obsadenie miesta vedúceho oddelenia centrálneho obstarávania zákaziek.

Popis činnosti
Administratívne a organizačné zabezpečenie chodu oddelenia centrálneho obstarávania zákaziek, metodické riadenie, kontrola a zodpovednosť za prácu oddelenia.
Plánovanie obstarávania tovarov, služieb a prác, príprava stratégie obstarávania na univerzite, koordinácia požiadaviek v súlade s harmonogramom obstarávania na určené obdobie.
Riadenie prípravy súťažných podkladov na výber dodávateľov tovarov, služieb a prác pre univerzitu. Koordinačné a koncepčné zabezpečovanie súťažných podkladov, posudzovanie výsledkov verejného obstarávania, vyhodnocovanie ponúk uchádzačov, riešenie námietok uchádzačov s Úradom pre verejné obstarávanie. Vypracovávanie rozborov, analýz, ktoré súvisia s procesom verejného obstarávania. Vypracovávanie bilancie verejného obstarávania v špecifikácii aplikovaných metód v priebehu kalendárneho roka. Zabezpečenie a kontrola zverejňovania zmlúv v Centrálnom registri zmlúv SR vedenom Úradom vlády SR v zmysle príslušného interného predpisu. Vydávanie metodických pokynov v oblasti verejného obstarávania pre fakulty a súčasti UK. Príprava zmlúv z verejného obstarávania.

V prípade záujmu zašlite profesijný životopis v elektronickej podobe na emailovú adresu kontaktnej osoby do 04.07.2018. K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

Prax vo verejnom obstarávaní a znalosť Zákona o verejnom obstarávaní nevyhnutná.
Právnické vzdelanie výhodou.
Prehľad o spôsobe zabezpečenia financovania verejných vysokých škôl.
Organizačné a komunikačné schopnosti.
Flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť, orientácia na detail.

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 3426793  Dátum zverejnenia: 22.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: funkčný plat v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme