Záhradník v Botanickej záhrade Bratislava

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Šafárikovo námestie 6, P.O.BOX 440, 814 99 Bratislava 1
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
funkčný plat v zmysle Zákona o výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Univerzita Komenského v Bratislave v súlade so zákonom NR SR č.131/2002 Z.z.
o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
obsadzuje miesto záhradníka v Botanickej záhrade Bratislava .

Popis činnosti
Na pridelenom pracovisku vykonávanie výsadby a ošetrovania okrasných kríkov a stromov. Výsadba kvetinových skupín. Starostlivosť a údržba záhonov. Príprava a kultivovanie pôdy malou mechanizáciou na zakladanie trávnikov, kvetinových záhonov, trvaliek, liečivých rastlín a pod. Obsluha záhradníckej techniky, pohyb a práca mimo spevnených komunikácií a plôch. Všetky sezónne práce podľa agrotechnických termínov – kosenie, vyplievania, likvidácia náletov a pod..

Životopis v prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite v elektronickej podobe na e-mailovú adresu kontaktnej osoby do 22.02.2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- miesto výkonu práce sú priestory Botanickej záhrady v Bratislave
- prax na pozícii záhradníka je výhodou, nie však podmienkou
- pracovitosť, zodpovednosť, precíznosť, svedomitosť
- zmysel pre poriadok a čistotu- slušnosť
- bezúhonnosť

Univerzita Komenského v Bratislave je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. Má 13 fakúlt.Rozvíja tvorivú, vedeckú, vzdelávaciu, umeleckú a kultúrnu činnosť. Významne sa podieľa na rozvoji vedy, vzdelanosti a kultúry na Slovensku.

Šafárikovo námestie 6, P.O.BOX 440
814 99 Bratislava 1
ID: 3302404   Dátum zverejnenia: 7.2.2018