Upratovačka priestorov Univerzity Komenského na Šafárikovom nám. od 05.00 hod. do 10.00 hod.

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Funkčný plat v zmysle zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rektorát Univerzity Komenského v Bratislave obsadzuje pracovné miesta upratovačky pre upratovanie priestorov novej a starej budovy Univerzity Komenského na Šafárikovom námestí č. 6 v Bratislave , a to v čase od 05.00 hod. do 10.00 hod.
Popis činnosti :
Na pridelenom pracovisku vykonávanie všetkých prác, spojených s čistotou a hygienou, a to vynášanie smetí, zametanie, vysávanie, čistenie kobercov, podlahovín, parkiet, nábytku a ostatných zariadení. Vykonávanie ďalších úloh a činností podľa pokynov vedúcej referátu.

- Dobre dostupná lokalita, práca v príjemnom prostredí
- Základná výmera dovolenky päť týždňov, dovolenka vo výmere šiestich týždňov patrí zamestnancovi, ktorý do konca kalendárneho roka dovŕši najmenej 33 rokov veku
- Stravné lístky
- Benefity podľa kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu zašlite životopis v elektronickej podobe na emailovú adresu kontaktnej osoby . K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- miesto výkonu práce sú priestory starej a novej budovy Univerzity Komenského na Šafárikovom námestí č. 6 v Bratislave
- pracovitosť, zodpovednosť, precíznosť, svedomitosť
- zmysel pre poriadok a čistotu
- slušnosť
- bezúhonnosť

Univerzita Komenského v Bratislave je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. Má 13 fakúlt.Rozvíja tvorivú, vedeckú, vzdelávaciu, umeleckú a kultúrnu činnosť. Významne sa podieľa na rozvoji vedy, vzdelanosti a kultúry na Slovensku.

Šafárikovo námestie 6, P.O.BOX 440
814 99 Bratislava 1
ID: 3225737   Dátum zverejnenia: 14.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Funkčný plat v zmysle zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme