Vedúci Referátu upratovacej služby na Oddelení prevádzky

Univerzita Komenského v Bratislave Rektorát

Šafárikovo námestie 6, P.O.BOX 440, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018
funkčný plat v zmysle zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Univerzita Komenského v Bratislave v súlade so zákonom č.131/2002 Z.z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov obsadzuje pracovné miesto vedúceho Referátu upratovacej služby na Oddelení prevádzky.

Popis činnosti
Riadenie a kontrola práce upratovačiek, vedenie hospodárskej agendy Oddelenia prevádzky – evidencia objednávok, odoslaných faktúr, evidencia dochádzky zamestnancov oddelenia, zabezpečovanie správy majetku oddelenia, nákup materiálu a náradia pre údržbu a opravy vo vlastnej réžii. Podieľanie sa na zabezpečovaní odborných prehliadok a skúšok vyhradených technických zariadení a na zabezpečovaní opráv, údržby a rekonštrukciách zabezpečovaných Oddelením investícií a obslužných činností. Spolupráca na príprave podkladov do súťaží organizovaných Oddelením verejného obstarávania.

V prípade záujmu zašlite životopis v elektronickej podobe na e-mailovú adresu kontaktnej osoby najneskôr do 16.02.2018 . K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Po vyhodnotení zaslaných životopisov budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Počet rokov praxe

5

Organizačné a komunikačné schopnosti
Flexibilita, spoľahlivosť, slušnosť, zodpovednosť, precíznosť

Univerzita Komenského v Bratislave (UK) je moderná európska univerzita, je najväčšia a najstaršia slovenská univerzita. V roku 2019 oslávila 100. výročie svojho založenia. Ako jediná slovenská vysoká škola sa pravidelne umiestňuje v celosvetových rebríčkoch najlepších univerzít sveta. Na 13 fakultách poskytuje najširší výber študijných programov (vyše 900) v troch stupňoch, pričom viaceré z nich sú na Slovensku jedinečné. Na výber je zo širokej škály oblastí ľudského poznania – od medicíny cez humanitné a sociálne vedy, prírodné vedy, matematiku až po teológiu.

UK je výskumnou inštitúciou, ktorá zastrešuje stovky domácich i zahraničných vedeckovýskumných projektov. Viacerí študenti sú tak už počas štúdia súčasťou významného výskumu a môžu sa aktívne zapojiť do riešenia projektov a grantov či sa zúčastňovať na odborných stážach (aj v zahraničí).
ID: 2931095  Dátum zverejnenia: 9.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: funkčný plat v zmysle zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov