Personálny referent/referent oddelenia ľudských zdrojov

Univerzita Komenského, Filozofická fakulta, ul.Gondova 2, Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.04.2024 / ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje pracovno-právnu agendu – vznik, zmenu, skončenie pracovného pomeru
• Eviduje agendu dohôd o prácach vykonaných mimo pracovného pomeru
• Zodpovedá za správnosť údajov uvedených v personálnych zložkách zamestnancov
• Zodpovedá za správnosť údajov poskytovaných sociálnej poisťovni a zdravotným poisťovniam
• Zodpovedá a zadáva údaje do SAP a spracúva administratívu spojenú s evidenciou, nahlasovaním a spracovaním údajov personálnej agendy
• Registrácia prijatia do pracovného pomeru, prestupy, prepúšťanie
• Vytváranie a vedenie osobných spisov zamestnancov
• Poskytovanie informácií o súčasnej i minulej pracovnej činnosti zamestnancov
• Inzerovanie voľných pracovných miest
• Riešenie personálnych problémov a potrieb
• Vypracovanie plánu vzdelávania, organizovanie vzdelávacích aktivít
• Komplexné spracovanie personálnej agendy
• Administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce
• Aktívna účasť na zlepšovaní kultúry a atmosféry v organizácii z pohľadu ľudských zdrojov
• Úzka spolupráca a poskytovanie podkladov pre mzdové oddelenie

• stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení za veľmi výhodných podmienok
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• príspevok do DDP
• Multisport karta
• pružná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HR, Oddelenie personálnej práce

Počet rokov praxe

3

• SŠ/VŠ vzdelanie (personálneho alebo humanitného smeru výhodou)
• Znalosť personálnej problematiky a aktívna znalosť Zákonníka práce
• Pracovno-právna agenda (vznik, zmena, skončenie pracovného pomeru)
• Agenda dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovný pomer (dohody o vykonaní práce a pod)
• Aktualizácia osobných zmien pracovníkov (napr. zdravotná poisťovňa, adresa, dosiahnuté vzdelanie a pod.
• Oznámenia o materskej a rodičovskej dovolenke, neplatené voľno
• Výkazy práce
• Evidencia lekárskych prehliadok, organizácia a evidencia povinných školení (BOZP, PO, GDPR)
• Výberové konania a administratívna činnosť
• Skúsenosti so spracovávaním personálnej agendy
• Znalosť práce s MS Office, aktívna znalosť cudzieho jazyka
• Ochota a chuť realizovať zmeny v oblasti personálneho riadenia v spoločnosti
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť, diskrétnosť

Vysoká škola
ID: 4787371  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac