Tajomník fakulty

Univerzita Komenského, Filozofická fakulta, ul.Gondova 2, Bratislava

Filozofická fakulta Univerzity Komenského, Gondova, Staré Mesto
Termín nástupu
23.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
TP 883,50 - 1 060, 50 €, plus osobný príplatok do výšky 100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie, organizácia a kontrola hospodárskej a správnej činnosti fakulty, hospodárne využívanie hmotných a finančných zdrojov, dodržiavanie finančnej disciplíny a rešpektovanie zákonnosti v ním riadenej oblasti
- zodpovedá za vypracovanie návrhu rozpočtu na príslušný kalendárny rok a po jeho schválení v akademickom senáte za jeho vyrovnané plnenie, zodpovedá za vypracovanie výročnej správy o hospodárení
- zodpovedá za dodržiavanie zákona o verejnom obstarávaní
- zodpovedá za prevádzku a údržbu objektov a zariadení, správu a ochranu majetku zvereného fakulte, vrátane jeho inventarizácie a za využitie objektov zverených fakulte
- zodpovedá za dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, požiarnej ochrany a za hospodárenie s energiami

Pružný pracovný čas, stravovanie vo fakultnej zamestnaneckej jedálni, možnosť parkovania na parkovisku univerzity

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vás motivačný list a štruktúrovaný životopis mailom. Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.1.2019 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, právo, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná prax v oblasti riadenia na vysokej škole, alebo porovnateľnej inštitúcie min. 5 rokov, zásadovosť, ústretovosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, manažérske a komunikačné schopnosti, samostatnosť, tvorivosť

Vysoká škola

Adresa spoločnosti

Univerzita Komenského v Bratislave, Filozofická fakulta
Gondova 2
814 99 Bratislava

Kontakt

ID: 3572938   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   TP 883,50 - 1 060, 50 €, plus osobný príplatok do výšky 100%